Neohodnoceno

Teplovzdušný Ventilátor - Flame Heater

Perfektní stolní příslušenství, které vás udrží v teple v kanceláři, doma, v koupelně nebo kdekoli jej můžete připojit do standardní zásuvky ve zdi.

Skladem (> 20 ks)
Kód: 639
499 Kč

Plamenový ohřívač je zásuvný ohřívač, který poskytuje 600 W topného výkonu, jakož i termostat, který můžete ovládat ručně nebo pomocí dálkového ovládání.

Síla plamenového ohřívače spočívá v tom, že je malý a má termostat, jehož nastavení teploty se pohybuje až do 90 stupňů.

Tento produkt je vytvořením značky Bell & Howell, známé značky produktů As Seen v televizi, která zahrnuje několik různých druhů baterek, osvětlení interiéru a řadu dalších domácích a vnitřních výrobků pro domácnost.

Krása 600 W plamenového ohřívače spočívá v tom, že se zapojuje přímo do zásuvky. Nejsou žádné problémy s kabelem nebo velikostí, což znamená, že jej můžete použít prakticky v jakékoli místnosti s elektrickou zásuvkou, pokud je k dispozici dostatek prostoru pro bezpečné spuštění ohřívače.

Všimněte si, že přední část topného tělesa má digitální displej, který promítá krbovou scénu, kompletní s plameny na pozadí, dřevem a jemnou oranžovou záři.

Ohřívač je dodáván s dálkovým ovladačem, jehož funkce zrcadlí tlačítka, která najdete na samotném ohřívači. V zásadě máte následující možnosti:

 • Zapnutí a vypnutí
 • Vysokorychlostní a nízkorychlostní ventilátor
 • Regulace teploty termostatu
 • Načasované vypnutí

    
   

   

  Perfektní stolní příslušenství, které vás udrží v teple v kanceláři, doma, v koupelně nebo kdekoli jej můžete připojit do standardní zásuvky ve zdi.

   

  Funkce:

  - 500 wattů

  - Teplotní rozsah 15-32 stupňů Celsia.

  - Nastavení časovače

  - Digitální termostat

  - 2 rychlostní režimy

   - 3D technologie plamene vytváří iluzi skutečného ohně!

  - Okamžitě dodává uklidňující teplo

  - Stylový ovládací panel LED pro nastavení rychlosti, teploty a nastavení časovače

  - 230-240 volt