Neohodnoceno

Teplovzdušný Ventilátor - Flame Heater

Perfektní stolní příslušenství, které vás udrží v teple v kanceláři, doma, v koupelně nebo kdekoli jej můžete připojit do standardní zásuvky ve zdi.

Skladem (> 20 ks)
Kód: 639
499 Kč

Plamenový ohřívač je zásuvný ohřívač, který poskytuje 600 W topného výkonu, jakož i termostat, který můžete ovládat ručně nebo pomocí dálkového ovládání.

Síla plamenového ohřívače spočívá v tom, že je malý a má termostat, jehož nastavení teploty se pohybuje až do 90 stupňů.

Tento produkt je vytvořením značky Bell & Howell, známé značky produktů As Seen v televizi, která zahrnuje několik různých druhů baterek, osvětlení interiéru a řadu dalších domácích a vnitřních výrobků pro domácnost.

Krása 600 W plamenového ohřívače spočívá v tom, že se zapojuje přímo do zásuvky. Nejsou žádné problémy s kabelem nebo velikostí, což znamená, že jej můžete použít prakticky v jakékoli místnosti s elektrickou zásuvkou, pokud je k dispozici dostatek prostoru pro bezpečné spuštění ohřívače.

Všimněte si, že přední část topného tělesa má digitální displej, který promítá krbovou scénu, kompletní s plameny na pozadí, dřevem a jemnou oranžovou záři.

Ohřívač je dodáván s dálkovým ovladačem, jehož funkce zrcadlí tlačítka, která najdete na samotném ohřívači. V zásadě máte následující možnosti:

 • Zapnutí a vypnutí
 • Vysokorychlostní a nízkorychlostní ventilátor
 • Regulace teploty termostatu
 • Načasované vypnutí

    
   

   

  Perfektní stolní příslušenství, které vás udrží v teple v kanceláři, doma, v koupelně nebo kdekoli jej můžete připojit do standardní zásuvky ve zdi.

   

  Funkce:

  - 500 wattů

  - Teplotní rozsah 15-32 stupňů Celsia.

  - Nastavení časovače

  - Digitální termostat

  - 2 rychlostní režimy

   - 3D technologie plamene vytváří iluzi skutečného ohně!

  - Okamžitě dodává uklidňující teplo

  - Stylový ovládací panel LED pro nastavení rychlosti, teploty a nastavení časovače

  - 230-240 volt

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení