Neohodnoceno

Smart multimedia box ANDOWL Q8 MAX 4K

Multimediální centrum ANDOWL Q8 MAX 4K zaručí přísun zábavy do vaší domácnosti, protože je kompatibilní s množstvím aplikací. Díky multimediálnímu centru budete mít přístup k internetu ve vaší televizi, možnost nastavení titulků filmu, přehrávání videí z jiného zařízení a mnoho dalšího. Zařízení je poháněno systémem Android 9.0 a obsahuje 4 GB operační paměti RAM či vnitřní úložiště o velikosti 64 GB. Dokáže streamovat v 4K rozlišení při 50 snímcích za sekundu. Podporuje: Kodi, TVN Player, TVP Player, HBO GO, IPLA, NC+, Netflix, Facebook, Skype, YouTube, Showbox, a mnoho dalších aplikací. Podporuje kabelové (HDMI 2.0a, USB) i bezdrátové připojení (WiFi, Bluetooth). 

Skladem (> 20 ks)
Kód: 615
1 459 Kč

Multimediální centrum ANDOWL Q8 MAX 4K zaručí přísun zábavy do vaší domácnosti, protože je kompatibilní s množstvím aplikací. Díky multimediálnímu centru budete mít přístup k internetu ve vaší televizi, možnost nastavení titulků filmu, přehrávání videí z jiného zařízení a mnoho dalšího. Zařízení je poháněno systémem Android 9.0 a obsahuje 4 GB operační paměti RAM či vnitřní úložiště o velikosti 64 GB. Dokáže streamovat v 4K rozlišení při 50 snímcích za sekundu. Podporuje: Kodi, TVN Player, TVP Player, HBO GO, IPLA, NC+, Netflix, Facebook, Skype, YouTube, Showbox, a mnoho dalších aplikací. Podporuje kabelové (HDMI 2.0a, USB) i bezdrátové připojení (WiFi, Bluetooth). Díky dálkovému ovládání a možnosti připojení myši a klávesnice je procházení webů, mediálních souborů, aplikací a pošty snadné. V balení naleznete také dálkový ovladač, který lze ovládat hlasem a slouží jako mikrofon. Stačí zmáčknout tlačítko s mikrofonem, a říct co potřebujete ve vyhledávači najít.

 

- Balení obsahuje:

- 1x TV Box, 1x síťový adaptér 5V, 1x HDMI kabel, 1x dálkové ovládání, 1x dálkové ovládání se zabudovaným mikrofonem

- Paměť ROM: 64 GB

- Pamět RAM: 4 GB

- WIFI: 2,4 G

- Operační systém: Android 9.0

- Podporované formáty zvukových souborů: MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / AC3 / DDP / TrueHD / DTS / DTS / HD / FLAC/ APE, Dolby TrueHD a DTS HD

- Podporované formáty fotografií: JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF

- Podporované formáty komprese videa: HD MPEG1/ 2/4, H.264 / H.265, HD AVC HP, MVC, RM / RMVB, XviD / DivX

- Čtečka paměťových karet: SD / SDHC / MMC

- Podpora myši, klávesnice přes USB